Made in Italy

Apsezmat e Bidetëve të Dizajnit Klasik në bronz me 3 vrima të bëra në Itali - Klarisa

 • Made in Italy
 • Kod: KLARISA6
lek 99.929,10
Material tunxh
Masat Ø baza 3 x P 12.5 cm
Koha e dërgimit 4 javë pune

Mikser klasik i bidetit me 3 vrima bronzi të prodhuar në Itali, Klarisa.

Klarisa është një bateri bidet   3 vrima me kullimin e stilit klasik.
Punuar me dorë në bronz në Itali . Materialet e përdorura janë të bukura, me cilësi të shkëlqyeshme dhe konform standardeve evropiane.
Falë modelit dhe linjave të saj të rafinuara, ajo do të arredojë banjën tuaj me stil.

Në dispozicion në shumë përfundime :
 • krom;
 • bronzi natyral;
 • bronz;
 • nikel;
 • bronzi i lëmuar;
 • nikel i zi;
 • nikel mat;
 • nikel i lëmuar i lëmuar;
 • lëmuar;
 • ari;
 • ari rozë;
 • bronzi mat;
 • bakër mat.
NB: Pajisur me disqe qeramike dhe komplet fiksimi.

Karakteristika kryesore e kësaj linje të rubinetave luksoze të banjës janë dorezat elegante me 4 pika. Linjat e rafinuara dhe harmonike dhe përfundimet e imëta plotësojnë stilin e koleksionit. Shtë ideale që të kombinohen me lavamanët klasik dhe retro të dizajnit .

Ne mund t'ju ofrojmë të gjitha mobiljet e koordinuara të banjës me të njëjtën linjë , vazo, bidet, lavaman / lavanderi, tastiera etj. Na kontaktoni për të krijuar ekskluzivitetin tuaj të bërë në banjë në Itali.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në