Arti fetar i dizajnit modern i bërë në Itali

  • Kod: CAP13
lek 108.244,82
Masat 150x82 cm
Koha e dërgimit 5 javë pune
Kontaktoni me ne nëse jeni të interesuar të blini më shumë se një artikull, ne do t'ju ofrojmë një zbritje të madhe!
Arti fetar i dizajnit modern i bërë në Itali
100% Prodhuar në Itali . Stepdo hap i prodhimit është bërë në Itali nga një zejtar mjaft i kualifikuar, nga dizajni deri në përfundimin.

Materiali : MDF. MDF është një derivat i drurit (Fibreboard me densitet të mesëm). Përmes operacioneve të prerjes dhe gdhendjes me lazer, dekorimit të duarve dhe pikturës, këto skulptura moderne të bukura krijohen.

Dekore : krejtësisht të bëra me dorë. Do artikull është një pjesë unike.

Një koncept i ri dhe inovativ i pikturës (kanavacë / shtypje / portret), që bëhet një skulpturë murale tre-dimensionale:
- përmes paneleve që mbivendosen;
- përmes dekorimit të llaçeve të ngulitur dhe teknikave speciale të pikturës;
- përmes mbivendosjes së bojrave. Lazeri shkurton shtresën e sipërme, duke lënë shtresën poshtë shtresës nën të;
- përmes prerjeve dhe gdhendjeve që krijojnë nivele të ndryshme të thellësisë;
- çdo panel është i pajisur me një sistem të veçantë të varur, i cili distancon atë nga muri dhe ngulit pjesët e gdhendura, duke krijuar drita dhe hije.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në