Made in Italy

Artizan 8 Llambadar qelqi dritë venecian, prodhuar në Itali - Vittoria

  • Made in Italy
  • Kod: VITTORIA3
lek 257.084,72 lek 321.355,89 -20%
Material Qelqi dhe metali
Koha e dërgimit 5/6 javë pune
Gjatësia (cm) 82
Thellësia (cm) 82
Lartësia (cm) 126

Llambadar i punuar me 8 drita në xham dhe metal venecian, prodhuar në Itali.

Llambadar madhështor dhe elegant me 8 drita i bërë në Itali në Venecia në gotë të bardhë në qumësht me detaje metalike në fund të lëmuar të kromit . Nga takimi midis linjave të thjeshta dhe të sinusit dhe formave të reja që rishikojnë format klasike në një çelës bashkëkohor, lind një llambadar i stilit eklektik , i aftë të pasurojë çdo mjedis me personalitet dhe klas, duke sjellë me vete një prekje të romantizmit . Përveç kësaj, çdo përbërës i bërë tërësisht nga xhami i fryrë ka një sipërfaqe të lëmuar që nxjerr në pah lojën e transparencave dhe efekteve të gjalla të dritës për një atmosferë të së kaluarës plot elegancë.

Një prodhim 100% Made in Italy që i ka rrënjët në traditën autentike të Venecias , një qytet me një histori të fortë prej dhjetë vjetësh dhe një burim frymëzimi për përpunimin e qelqit . Secili element, i punuar mirë nga ekspertë të artizanëve të aftë në sektor , tregon për teknikat antike të paraqitura ndër vite që kanë sjellë thelbin e vërtetë të qelqit në këtë ditë, duke treguar përmes dritës vlerat e përvojës , vërtetësisë dhe prirjes për bukurinë . Impulsi për të ofruar zgjidhje arredimi që respektojnë traditën ndërthuret me dëshirën për të krijuar diçka inovative për të ofruar pajisje klasike të kompletuara me teknologji të përparuar për të furnizuar me stil dhomat tuaja, duke kujtuar të kaluarën. Ajo që ka lindur është një propozim mobilimi që duket se është falsifikuar nga drita, i projektuar për të dekoruar ambiente bashkëkohore me të gjithë klasën dhe elegancën me të cilën ndriçoi sallat e mëdha të ndërtesave antike .

Llambë (nuk përfshihet) : 18 x MAX 42W E14

NB : llambadari është i disponueshëm në një gamë të gjerë ngjyrash të ndryshme dhe duke qenë i punuar me dorë, është plotësisht i përshtatshëm edhe në formë dhe madhësi.
Na kontaktoni për më shumë informacion ose për një vlerësim duke përdorur formularin "Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë