Made in Italy

Ashley, i montuar në mur, me fotografi të Marilyn Monroe

  • Made in Italy
  • Kod: ASHLEY
lek 60.900,18 lek 77.346,21 -21%
Masat 180 cm x 72 cm x 25 cm
Koha e dërgimit 7/10 ditë pune
Ashley, me 3 imazhe të Marilyn Monroe
Raft librash i montuar në mur, me tre imazhe të Marilyn bukuroshe.
Kjo raft i bukur i montuar në mur është bërë nga MDF; dy raftet lakohen në ngjyrën e fildishit.

Prestigj dhe origjinalitet: koleksioni Viadurini Decor ofron një gamë të gjerë formash dhe përfundimesh për të përputhur me çdo stil arredimi. Hijeshia e dizajnit plotësohet me materialet më të mira; kombinimi i ngjyrave dhe teknikave krijon një koncept të ri të tridimensionalitetit.
Të gjitha produktet nga koleksioni Viadurini Decor janë punuar me dorë në Itali nga artizanë mjaft të aftë, duke përdorur materiale eko-miqësore dhe ngjyra jo toksike të bazuara në ujë. Të gjitha pasqyrat janë bërë me pasqyra xhami sigurie.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në