Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Ashtray Pineapple në mermer të bardhë Carrara Made në Itali - Cena

Kod: CENNA
lek 25.914,97 lek 33.091,41 -22%

madein_italy

- +
Material
mermer
Koha e dërgimit
7-10 ditë pune për produktin në magazinë / 4 javë për produkte jo në magazinë
Gjatësia (cm)
22
Thellësia (cm)
9
Lartësia (cm)
2
Viadurini Living

Tavëll me dizajn ananasi në mermer të bardhë Carrara Prodhuar në Itali.

Kjo tavëll moderne karakterizohet nga forma e veçantë e ananasit e bërë tërësisht prej mermeri të bardhë të çmuar Carrara . Cshtë punuar me dorë nga profesionistë të specializuar për breza në përpunimin e mermerit. Isshtë një copë unike pasi çdo bllok mermeri i përdorur ndryshon nga të tjerët për venat dhe nuancat.
Mermeri i bardhë Carrara i përdorur vjen nga gurorja Poggio Silvestre, një burim mermeri me cilësi të parë të klasifikuar që nga shekulli i kaluar.


Duke qenë një artikull unik i punuar me dorë nga artizanët italianë, i specializuar për breza në përpunimin e mermerit, ndryshimet e lehta të formës, ngjyrës dhe madhësisë do të konsiderohen një garanci e një krijimi artizanal .
Mirëmbajtja : mos përdorni limon, uthull ose detergjentë gërryes. Pastroni vetëm me ujë dhe sapun natyral (siç është sapuni Marsejë) dhe një leckë e butë. Mos e vendosni në pjatalarëse.
Isshtë një gur natyral që tenton të njolloset, por kjo është pjesë e veshjes natyrale të produktit.

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi