Bakri dhe tabela e mangos me celular me 3 ose 4 sirtarë dhe 3 ose 4 dyer - Nazarena

  • Kod: NAZARENA2
lek 210.775,65
Material Dru mango dhe bakri
Ngjyrë Kafe dhe bronzi
Koha e dërgimit 10/15 ditë pune

Tavolinë anësore e lëvizshme në detaje prej druri mango dhe bakri, pjesë unike me 3 ose 4 sirtarë dhe 3 ose 4 dyer.

Ky kabinet i tryezave anësore është tërësisht prej druri mango të qëndrueshëm dhe të gjatë, i bërë edhe më tërheqës dhe i vlefshëm falë detajeve të bakrit në dyert që zbukurojnë jo vetëm estetikën e tij, por edhe stilin e tij, duke u bërë protagonistët e skenës.

Informacion teknik:
Ngjyra: arre e errët dhe bronzi i moshuar
Dimensionet: Lartësia 80 x Gjatësia 140 x Gjerësia 42 cm; Lartësia 80 x Gjatësia 170 x Gjerësia 42 cm;
Materiali: Dru i ngurtë mango, këmbët prej hekuri dhe detajet e përparme të bakrit
Modeli: me 3 sirtarë dhe 3 dyer me raft të brendshëm; ose me 4 sirtarë dhe 4 dyer me raft të brendshëm
Karakteristikat: produkti është një pjesë unike e punuar dhe pikturuar me dorë, prandaj mund të ketë dallime të vogla në krahasim me foton; varet e dyerve kanë një sistem frenimi
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në