Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Përbërja e pezulluar e banjës Helen White Lacquered

Kod: HE 9
lek 138.740,88 lek 191.294,23 -27%

madein_italy

- +
Koha e dërgimit
15 ditë pune nga porosia e vendosur.
Lab 21
Baza me shkëlqim të bardhë me shkëlqim W 90 D 48 H 40 me shportë dhe sirtar të brendshëm si me anët metalike me ngjyrë argjendi ashtu edhe me vrapues të plotë me zgjatje të butë të sistemit. Anët dhe para në MDF të llakuar dhe groove të përparme për t’u përdorur në dorezën e lëmuar të çelikut. Top me lavaman në kristal notues të trashë 12 mm, të farkëtuar në 800 ° celsius, mbrapa pikturuar në akuamarin, taupe, të zezë, të kuqe të garnetave, kafe të errët ose blu të mesnatës, në zgjedhjen tuaj. Qoshet e rrumbullakëta të rrumbullakëta, për siguri më të madhe në rast të përplasjes. Pasqyrë e lëmuar me buzë H 60 L 90 me qoshe të rrumbullakosura. Kornizë e anulueshme në melaminë të bardhë. Llamba halogjene Vola në alumin të kromuar, e pajisur me llambë 48W - shkalla e mbrojtjes IP44-230V-50Hz
PSE Bleni atë :
  • raport i shkëlqyeshëm i cilësisë / çmimit
  • materiale me cilësi të lartë
  • teknologji novatore
  • bërë në Itali
  • uji-i neveritshëm panelet që parandalojnë përkeqësimin e kabinetit për shkak të ujit dhe lagështisë à

Produkte të shikuara së fundmi