Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Banja e përbërjes Helen moderne

Kod: HE
lek 93.494,93 lek 144.947,17 -35%

madein_italy

- +
Koha e dërgimit
15 ditë pune nga porosia e vendosur.
Lab 21
Linja elegante dhe dizajn modern për përbërjen e banjës Helen, e përkryer për kontekstet moderne dhe minimaliste të mobiljeve. Produkt 100% Prodhuar në Itali. Karakteristikat: Bardhë me shkëlqim të bardhë ose me shkëlqim, opsionale, L 90 P 48 H 40 me shportë dhe sirtar në të dy anët me metal argjendi dhe rrëshqitje të plota me zgjatje të butë të sistemit. Hips dhe MDF para dhe fyt të trajtojë para për t'u përdorur në çelik inox lëmuar. Mbytet me shkëlqim të bardhë minerale me shkëlqim të rrjedhshëm me qerpikë kromi. Qoshet e rrumbullakëta të rrumbullakëta për siguri të shtuar në rast të ndikimit. Pasqyrë e lëmuar me buzë H 60 L 90 me qoshe të rrumbullakosura. Kornizë druri tërheqëse e mbuluar me të bardhë. Fluturoni llambën halogjene në krom, të pajisur me llambë 48W - mbrojtje IP44-230V-50Hz.
Linja elegante dhe dizajn modern për përbërjen e banjës Helen të propozuar nga Lab21, e përkryer për kontekstet moderne dhe minimaliste të mobiljeve.

PSE Bleni:

  • raport i shkëlqyeshëm i cilësisë / çmimit
  • materiale cilësore
  • teknologji novatore
  • funksionalitetin dhe modelin
  • panele mbrojtëse të ujit që parandalojnë përkeqësimin e kabinetit për shkak të ujit dhe lagështirës
  • transporti falas nëpër Itali
  • 100% e bërë në Itali

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi