Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Përbërja moderne e banjës Baza e Iguana 100 me Njësinë e Murit

Kod: IG BA-
lek 140.142,30 lek 193.196,16 -27%

madein_italy

- +
Koha e dërgimit
15 ditë pune nga porosia e vendosur.
Lab 21
Kabineti IGUA në lisi gri ose arre të lehta, sipas dëshirës tuaj, W 100 D 45 H 42 me 2 dyer të bëra me ujë të papërshkueshëm nga uji CLEAF panel melamine V 100 trashësi të klasës E1 18 mm. Varet e buta mbyllëse. Lavaman qeramike ALTHEA mod. ALCOA L 58 P 35 H 13 cm Njësi e hapur Reverso H 140 L 20 P 20 me ndarës prej çeliku inoksi prej sateni të bërë me panelin e ujit të papërshkueshëm nga uji të klasit E1 të ndezur nga melamina. Pasqyrë e lëmuar e lëmuar H 60 L 90 ekologjik i gjeneratës së re e bërë me fletë SVG MIRALITE 4 mm të trasha REFOLUTIMI pa bakër dhe plumb. Një film argjendi në njërën nga fytyrat e xhamit, i mbuluar me shtresa të ndryshme mbrojtëse, cilësia dhe qëndrueshmëria e të cilave janë tre herë më të larta se ajo e një pasqyre klasike. Kornizë çeliku e pikturuar me grepa të rregullueshëm vertikalisht dhe horizontalisht. Llamba halogjene Vola në alumin të kromuar, e pajisur me llambë 48W - shkalla e mbrojtjes IP44-230V-50H.
PSE Bleni atë :
  • raport i shkëlqyeshëm i cilësisë / çmimit
  • materiale me cilësi të lartë
  • teknologji novatore
  • bërë në Itali
  • uji-i neveritshëm panelet që parandalojnë përkeqësimin e kabinetit për shkak të ujit dhe lagështisë à

Produkte të shikuara së fundmi