Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Përbërja moderne e banjës Iguana bazë 80 me njësi muri

Kod: I-
lek 111.212,92 lek 172.375,02 -35%

madein_italy

- +
Koha e dërgimit
15 ditë pune nga porosia e vendosur.
Lab 21
Kabineti IGUA në lisi gri ose arre të lehta, sipas dëshirës tuaj, W 80 D 45 H 42 me dy dyer të bëra me ujë të papërshkueshëm nga uji CLEAF panel melamine V 100 klasë E1 trashësi 18mm. Varet e buta mbyllëse. Larje qeramike SCARABEO mod. Diametri i CONE 42 cm. Njësia e hapur e murit Reverso H 140 L 20 P 20 me ndarës prej çeliku inox të ngopur të bërë me panelin melamine të papërshkueshëm nga uji të klasit E1. Pasqyrë e lëmuar e lëmuar H 90 L 42 ekologjik i gjeneratës së re prodhuar me fletë SVG MIRALITE 4 mm të trasha REFOLUTIMI pa bakër dhe plumb. Një film argjendi në njërën nga fytyrat e qelqit, i mbuluar me shtresa të ndryshme mbrojtëse, cilësia dhe qëndrueshmëria e të cilave janë tre herë më të larta se ajo e një pasqyre klasike. Kornizë çeliku e pikturuar me grepa të rregullueshëm vertikalisht dhe horizontalisht. Llambë e vogël halogjene në bronz të kromuar, shkalla e mbrojtjes IP44 - llambë halogjene G9 33 vat 230
PSE Bleni atë :
  • raport i shkëlqyeshëm i cilësisë / çmimit
  • materiale me cilësi të lartë
  • teknologji novatore
  • bërë në Itali
  • uji-i neveritshëm panelet që parandalojnë përkeqësimin e kabinetit për shkak të ujit dhe lagështisë à

Produkte të shikuara së fundmi