Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Banjë e lëvizshme e pezulluar në një sirtar modern në Melamine e bërë në Itali - Belbel

Kod: BELBEL5
lek 34.287,49 lek 48.002,49 -29%

madein_italy

- +
Material
melamine dhe mdf
Koha e dërgimit
10 ditë pune
Viadurini Bathroom

Kabineti i banjës i pezulluar me një sirtar të dizajnit modern, i punuar me dorë në Itali në melamin dhe MDF.

Belbel është një njësi sirtar për banjë të pezulluar nga sirtari, me linja të forta dhe praktike.
Karakterizohet nga një strukturë në melaminë të bardhë të lagur me rezistencë ndaj gërvishtjes; përpara në mdf të mbuluar në PVC.
Vizat rrëshqitëse ka një mbyllje të butë të ngushtë dhe një dorezë groove.

Në dispozicion në dy ngjyra të ndryshme dhe tre madhësi:
Ngjyrë
  • frontet me efekt konkret;
  • frontet e bardha mat.
matjet
  • L 60 x P 45 x H 27 cm;
  • L 90 x P 45 x H 27 cm;
  • L 120 x P 45 x H 27 cm.
MELAMINE: butësi, shkathtësi dhe qëndrueshmëri.
Melamina është një material i përbërë nga shtresa të ndryshme të chipboard, të shtypur dhe të mbuluar me letër të ngopur me rrëshirë melamine.
Mund të imitojë karakteristikat e materialeve të tjera, të tilla si druri dhe petëzimi, duke ruajtur aspektet e tij teknike të mrekullueshme: rezistente ndaj lagështirës dhe rezistent ndaj infiltrimeve. Këto dy karakteristika e bëjnë atë zgjidhjen ideale për krijimin e mobiljeve për zonën e banjës.
Lista e avantazheve të këtij materiali, rezistenca ndaj gërvishtjeve dhe nevoja për mirëmbajtje minimale plotësojnë listën.

Produkte të shikuara së fundmi