Banjo banjo moderne e rrumbullakët e banjës me banjo Banjo

  • Kod: LAVAPPBANJONE
lek 53.185,41
Material mermer
Masat 45 x 45 x 17 cm * Duke qenë copa unike të bëra me dorë, çdo artikull ndryshon nga të tjerët në formë. Shtë e mundur të kërkohet dimensioni i sendit në dispozicion.
Koha e dërgimit 10/14 ditë pune
Peshë 30 kg
Projektim modern lavaman countertop countertop guri natyror.

Ngjyra: E zezë

Duke qenë pjesë unike, secili artikull ndryshon nga të tjerët si në formë ashtu edhe në ngjyrë.
Fotografitë e artikullit janë thjesht treguese dhe mund të mos korrespondojnë me artikullin e blerë. Për këtë arsye, është e mundur të kërkohet fotografia e pellgut të blerë para dërgesës së tij.

Të gjitha produktet nga ky koleksion janë bërë me dorë nga materiale si mermeri, oniksi, gurë vullkanikë dhe gurë lumi.
Krejt i punuar me dorë, secili pellg është i ndryshëm nga të tjerët për nga forma dhe ngjyra.

PERDORIMI & MIRTMBAJTJA
Për ta pastruar atë, ju lutemi përdorni detergjentë specifikë për gur natyral dhe mermer që nuk përmbajnë substanca gërryese. Detergjenti duhet të aplikohet me një sfungjer të butë dhe delikat, i cili nuk duhet të gërvishtet ose prish sipërfaqen.

Për të siguruar integritetin dhe qëndrueshmërinë e produktit me kalimin e kohës është e nevojshme që në mënyrë periodike të zbatohet trajtimi impregnues (i furnizuar së bashku me artikullin) në brendësi dhe në skajet e lavamanit. Aplikimi i parë duhet të kryhet para përdorimit të parë, menjëherë pas dorëzimit. Trajtimi duhet të përsëritet një herë në 1/2 muaj.
Paketa e trajtimit e ofruar përmban 200 ml produkt dhe është e mjaftueshme për afërsisht një vit.

Ne i informojmë klientët tanë se produktet e mëposhtme përjashtohen nga politika e kthimit të kompanisë pasi ato janë produkte unike të bëra me dorë të bëra me kërkesën e klientit. Kjo do të thotë se ato nuk mund të kthehen nga konsumatori pas blerjes.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në