Mobilje Banjo në Tokë të Dizajni - Made in Italy

20 Produkte
Viadurini Bathroom
lek 187.584,50 lek 212.871,52  - 12%
Viadurini Bathroom
lek 292.739,45 lek 332.090,34  - 12%
Viadurini Bathroom
lek 262.638,23 lek 298.047,04  - 12%
Viadurini Bathroom
lek 67.578,26 lek 76.698,34  - 12%
Viadurini Bathroom
lek 202.635,10 lek 212.871,52  - 5%
Viadurini Bathroom
lek 298.919,18 lek 433.577,34  - 31%
Viadurini Living
lek 34.885,53 lek 52.926,34  - 34%
Viadurini Bathroom
lek 20.333,28 lek 26.413,33  - 23%
Viadurini
lek 237.121,95 lek 269.116,97  - 12%

Kabineti juaj i banjës me stil modern për dysheme për shtëpinë tuaj të dizajnit italian me lavaman dhe rafte të integruara.

Viadurini ofron në këtë pjesë të faqes një përzgjedhje interesante të mobiljevepavarura të banjës.

Njësitë e magazinimit vertikal për të optimizuar hapësirën në banjën tuaj. Mobilje me dru tik, një material i çmuar dhe natyral për ata që duan një prekje klasike në banjë.
Dhe për ata që e duan stilin minimalist, mobiljet e pavarura të banjës të Koleksionit Viadurini Bathroom të bëra prej qelqi ose druri dhe rrëshire mund të personalizohen për sa i përket përfundimeve dhe ngjyrave.

Stafi ynë është në dispozicionin tuaj për t'ju përgjigjur pyetjeve tuaja përmes adresës sonë të postës elektronike ose përmes telefonit përmes Help Desk.
Zgjidhni dollapin e banjës në tokë që i përshtatet më mirë nevojave tuaja.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në