Made in Italy

Pëlhurë pled në liri të bardhë dhe blu të rrudhur, prodhuar në Itali - Grano

 • Made in Italy
 • Kod: GRANO3
lek 15.924,17 lek 18.734,32 -15%
Material liri
Masat 215x235 cm
Koha e dërgimit 15/20 ditë pune

Plaid për divan ose shtrat në liri të bardhë dhe blu të thërrmuar 215x235 cm, të punuar me dorë në Itali.

Grano është një batanije batanije me cilësi të lartë të punuar me dorë në Itali në liri të rrudhur të certifikuar OEKO-TEX® Standard 100, me ngjyrë të bardhë dhe blu.
OEKO-TEX STANDARD 100 është një standard unik i kontrollit dhe çertifikimit në sektorin e lëndëve të para tekstile, produkteve gjysëm të gatshme dhe të gatshme në të gjitha fazat e përpunimit, gjë që lejon identifikimin e atyre produkteve që nuk paraqesin ndonjë rrezik për shëndetin e konsumatori .

E ngrohtë, e butë dhe e këndshme; e dobishme për shtrat dhe divan.

E përshkruar nga një qëndisje e hollë
Nuk ka nevojë ta hekurosni pas larjes.

Karakteristikat e lirit tonë:
 • antistatike, nuk mban pluhur;
 • ndër fijet më rezistente në natyrë;
 • nuk plaket;
 • nuk lëshon garzë;
 • nuk thith erërat e këqija;
 • me çdo larje bëhet më e butë, duke mbajtur strukturën dhe shkëlqimin e saj të pandryshuar;
 • plotësisht e riciklueshme dhe e biodegradueshme.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në