Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Batanije pled në liri të rrudhur me një ngjyrë natyrale prodhuar në Itali - Bekimi

Kod: BLESSYPLAID
lek 24.625,00 lek 36.937,50 -33%

madein_italy

- +
Material
liri
Masat
160x220 cm
Koha e dërgimit
10/12 ditë pune
Me porosi
Ky produkt mund të jetë bërë për të matur. Për informacion: clienti@viadurini.it ose plotësoni formularin e mëposhtëm Informacione Kërkesë
Viadurini Textile

Plaid batanije me cilësi të lartë në ngjyrë natyrale dhe prej liri të rrudhur, të punuar me dorë në Itali.

Blessy është një plaid batanije bukuroshe i punuar me dorë në Itali në liri të çertifikuar OEKO-TEX® Standard 100, versioni prej liri natyral i rrudhur.
OEKO-TEX STANDARD 100 është një standard unik i kontrollit dhe çertifikimit në sektorin e lëndëve të para tekstile, produkteve gjysëm të gatshme dhe të gatshme në të gjitha fazat e përpunimit, gjë që lejon identifikimin e atyre produkteve që nuk paraqesin ndonjë rrezik për shëndetin e konsumatori .

E butë, e ngrohtë dhe e këndshme në prekje, është perfekte të vendoset në shtrat ose në divan.
Nuk ka nevojë ta hekurosni pas larjes.

Karakteristikat e lirit tonë:
  • antistatike, nuk mban pluhur;
  • ndër fijet më rezistente në natyrë;
  • nuk plaket;
  • nuk lëshon garzë;
  • nuk thith erërat e këqija;
  • me çdo larje bëhet më e butë, duke mbajtur strukturën dhe shkëlqimin e saj të pandryshuar;
  • plotësisht e riciklueshme dhe e biodegradueshme.

Produkte të shikuara së fundmi