Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
 • 0
 • 0

Batanije pled në akrilik me thekë me ngjyra në stilin e dizajnit etnik - Ciufolo

Kod: CIUFOLO
lek 12.612,81 lek 18.618,90 -32%
- +
Material
100% akrilik
Koha e dërgimit
10-15 ditë pune
Gjatësia (cm)
150
Thellësia (cm)
220
Viadurini Textile

Batanije pled në akrilik me thekë me ngjyra.

Batanije e mrekullueshme me pled me pom pompe të lezetshme shumëngjyrëshe për t'i bërë dhomat tuaja më të gjalla dhe argëtuese.
Në dispozicion në ngjyra të ndryshme:
 • thekë bezhë dhe të kuqe;
 • xhufkë ngjyrë bezhë dhe blu;
 • xhufka gri dhe bruz;
 • xhufka gri dhe të verdha.
Karakteristikat teknike:
 • plaid në akrilik të endur 100%
 • xhufka në fibra akrilike
 • dimensionet 150 x 220
 • pëlhura mund të pësojë ndryshime të lehta të hijeve pasi ato bëhen me dorë nga artizanët ;
 • rekomandohet të mos e ekspozoni produktin direkt në rrezet e diellit.

Produkte të shikuara së fundmi