Made in Italy

Batanije pled në liri të bardhë ose natyral të thërrmuar prodhuar në Itali - Jennifer

 • Made in Italy
 • Kod: JENNIFER
lek 18.413,39
Material liri
Masat 110x200 cm
Koha e dërgimit 15/20 ditë pune

Batanije pled 110x200 cm në liri të bardhë natyral dhe të kremtë, të punuar me dorë në Itali.

Jennifer është një batanije fantastike e punuar me batanije e punuar në Itali në liri të çertifikuar të OEKO-TEX® Standard 100 , të bardhë natyral dhe kremoz.
OEKO-TEX STANDARD 100 është një standard unik i kontrollit dhe çertifikimit në sektorin e lëndëve të para tekstile, produkteve gjysëm të gatshme dhe të gatshme në të gjitha fazat e përpunimit, gjë që lejon identifikimin e atyre produkteve që nuk paraqesin ndonjë rrezik për shëndetin e konsumatori .

Zbukuruar me një model lule, do të jetë perfekte për përdorim si në shtrat ashtu edhe në divan.
Nuk ka nevojë ta hekurosni pas larjes.

Karakteristikat e lirit tonë:
 • antistatike, nuk mban pluhur;
 • ndër fijet më rezistente në natyrë;
 • nuk plaket;
 • nuk lëshon garzë;
 • nuk thith erërat e këqija;
 • me çdo larje bëhet më e butë, duke mbajtur strukturën dhe shkëlqimin e saj të pandryshuar;
 • plotësisht e riciklueshme dhe e biodegradueshme.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në