Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Batanije pled në pambuk me ngjyra me model etnik - Plaio

Kod: PLAIO
lek 8.108,23 lek 11.912,10 -32%
- +
Material
100% pambuk
Koha e dërgimit
10-15 ditë pune
Gjatësia (cm)
135
Thellësia (cm)
190
Viadurini Textile

Batanije pled në pambuk me ngjyra të modeluara dhe me një model etnik.

  • plaid në 100% pambuk;
  • dimensionet 135 x 190 cm;
  • pëlhura mund të pësojë ndryshime të lehta të hijeve pasi ato bëhen me dorë nga artizanët ;
  • rekomandohet të mos e ekspozoni produktin direkt në rrezet e diellit.
Në dispozicion në tre variante ngjyrash:
  • model shumëngjyrësh
  • model zig zag me xhufka
  • model me shirita

Produkte të shikuara së fundmi