Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
 • 0
 • 0

Batanije pled në pambuk me ngjyrë me xhufkë të dizajnit etnik 2 copë - Fibër

Kod: FIBRACO
lek 10.410,57 lek 15.415,65 -32%
- +
Material
100% pambuk
Koha e dërgimit
10-15 ditë pune
Gjatësia (cm)
180
Thellësia (cm)
125
Viadurini Textile

Batanije të thurura për dhomën e ndenjes në pambuk me ngjyrë me xhufka, 2 copë.

Zgjidhni batanije të buta me plaid për t'ju ngrohur në periudhat më të ftohta të vitit që mund të integrohen në mënyrë perfekte në hapësirën e brendshme të vendosjes.
Në kolltukun, divanin ose krevatin, një batanije e butë pambuku me xhufkë mund ta ngrohë dhomën me gëzim dhe modernitet .
Një aksesor thelbësor që ju jep ngrohtësi dhe komoditet : batanijet e plazhit, në fakt, përveç ngrohjes, përfaqësojnë një pjesë të shkëlqyeshme të mobiljeve që i japin asaj prekje shtesë dhe përmirësojnë çdo lloj mobilje.

Ngjyrat e disponueshme:
 • Kafe
 • blu
 • bezhë
 • e zezë
 • E kuqe e bardhë
 • rërë
 • e zezë / gri
 • drita blu
 • E bardhe
Karakteristikat teknike:
 • prej 100% pambuku
 • dimensionet cm. 180 x 125 (përfshirë 10 cm thekë)
 • pëlhura mund të pësojë ndryshime të lehta të hijeve pasi ato bëhen me dorë nga artizanët
 • rekomandohet të mos e ekspozoni produktin direkt në rrezet e diellit

Produkte të shikuara së fundmi