Made in Italy

Bateri bidet 3-vrima me dorëzim të brendshëm në tunxh prodhuar në Itali - Noriana

 • Made in Italy
 • Kod: NORIANABIDET2
lek 57.359,23
Material bronzi i rëndë
Masat bombol me vrimë nxjerrëse: diametri 5,1 cm; pullat: diametri 6 cm
Koha e dërgimit 4 javë pune

Përzierës bidet me 3 vrima me leva dhe shpërndarje të brendshme në stilin klasik në bronz, me cilësi të lartë prodhuar në Itali.

Kjo rubinet i sofistikuar bidet me 3 vrima me kullimin dhe shpërndarjen e brendshme është bërë tërësisht me dorë nga mjeshtrit ekspertë të sektorit në bronzi të rëndë , të hedhur në kallëpe që respektojnë sistemet artizanale të së kaluarës dhe të mbrojtur me një shtresë të trashë përfundimi të disponueshme me ngjyra të ndryshme.
Produkti është me krenari për një dizajn unik dhe ekskluziv të bërë në Itali , me materiale me cilësi premium, me detaje të personalizuara të bëra në qeramikën më të mirë italiane.

Çezmat e këtij koleksioni karakterizohen nga dorezat e levës së veçantë që bëhen protagonistët absolutë të kombinuar me metalin e strukturës, për një dizajn klasik dhe të përjetshëm, me një shije të cilësisë së mirë.
Eleganca, funksionaliteti dhe klasicizmi janë fjalët kyçe të kësaj linje, të përsosura për mobilimin e zonave luksoze të banjove me cilësinë e besueshmërisë teknike të produkteve të prodhuara në Itali.

Leva në dispozicion në përfundime të shumta:
 • qeramike e bardhe
 • qeramike e zeze
 • metali
 • Swarovski
Trokitje e lehtë në dispozicion në shumë përfundime :
 • krom;
 • bronzi natyral;
 • bronzi;
 • nikel;
 • tunxh i lëmuar;
 • nikel i zi
Karakteristikat teknike:
 • Presioni minimal për funksionim të mirë: 0,5 bar.
 • Presion i rekomanduar për funksionim të mirë: 1.5 bar.
 • Kërkohet një leckë e butë për pastrimin e metaleve; mos përdorni lëndë gërryese, kaustike ose agresive.
 • Për sipërfaqet e kromit, përdorni një detergjent të butë ose sapun dhe ujë. Për të eleminuar shkallën e gëlqeres ne rekomandojmë produkte dhe bazën e acidit citrik. Pas pastrimit është e rëndësishme që të lahet dhe thahet sipërfaqja me kujdes.
Shënim: Janë të pajisura me selitë e diskut të qeramikës. Mjeshtëria e produkteve lejon një fleksibilitet ekstrem në krijimin e produkteve të bëra personalisht.
Furnizimi me çezmat dhe mobiljet e koordinuara të banjës të së njëjtës linjë është në dispozicion. Na kontaktoni për një vlerësim duke plotësuar formularin "Kërkoni informacion" .
Kullimi nuk është përfshirë.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në