Made in Italy

Bateri elektrike moderne me energji elektrike trokitje e lehtë Klasa Metal 20 nga Dmp

  • Made in Italy
  • Kod: CLASS-20METAL-BT-CROMO
lek 44.239,01
Masat Mur muri 204 mm x h. X 140 mm Pesha 2.5 Kg
Koha e dërgimit 5 ditë pune * koha e dorëzimit mund të jetë më e gjatë nëse artikulli nuk është në dispozicion në depo.
Dmp Class Metal 20 rubinet elektronik i baterisë me mikser
Class Metal 20 është një rubinet elektronik fantastik unik në llojin e tij, falë sensorëve të tij të trefishtë fotocelorë, të bërë nga materiali kundër gërvishtjeve dhe kundër gëlqeres, ky rubinet ka një gamë të gjerë veprimi me sensorë leximi 120 °, i studiuar dhe projektuar për të zbuluar duart gjithashtu anash.
Struktura e tij është gjithçka-në-një: të gjitha pjesët elektronike dhe mekanike janë të përfshira në trup, me përparësi të mëdha në aspektin e lehtësisë së instalimit dhe mirëmbajtjes.
Class Metal 20 është prodhuar tërësisht në Itali dhe ka përparësi të ndryshme: Garanton një nivel të lartë higjiene dhe mirëqenie, të lehtë për t’u përdorur, për më tepër aktivizimi i tij përcaktohet nga një fotocelë, duke garantuar kështu kursimin e ujit deri në 80%
Class Metal 20 është një xhevahir i vërtetë teknologjik, i thjeshtë për t’u përdorur dhe i besueshëm në funksione. Karakterizohet nga një trup metalik i kromuar, i kompletuar me mikser dhe tre fotocelë. Mundësuar nga bateri alkaline 1.5V.
Class Metal 20 ka një dizajn të rafinuar, të karakterizuar nga linja të thjeshta dhe delikate që e bëjnë atë të përshtatshme për të gjitha llojet e mobiljeve.
Veçanërisht i përshtatshëm për Komunitetet, Shëndetësinë, Industrinë, Institucionet dhe Ushqimin.
Sillni vetes një prekje të teknologjisë, dizajnit dhe cilësisë në mjedisin që dëshironi më shumë!

Karakteristikat:
- Furnizimi me energji: 3 bateri alkaline 1.5V (AA)
- Mikser i integruar
-Sensorë të trefishtë fotocelë DMP, të bërë nga materiali kundër gërvishtjeve dhe kundër gëlqeres. Class Metal 20 është rubineti i vetëm elektronik me fotocelë të trefishtë, prandaj i pajisur me një gamë të gjerë veprimi prej 120 gradë, që përkthehet në komoditet të madh të përdorimit.
- Qark elektronik i veshur plotësisht me rrëshirë me vulë integrale të papërshkueshme nga uji
- Trupi prej metali të kromuar
- Komplet fiksimi prej çeliku inox
- Mikroçip i programuar për kontroll të përsosur të funksioneve përmes softuerit DMP
- Funksione të optimizuara për një autonomi të gjatë të baterive alkaline
- Autonomia e baterisë: 4 vjet mesatarisht 200 aktivizime në ditë
- Bateri të lehta për tu zëvendësuar dhe të disponueshme. Class Metal 20 përdor bateritë e stilolapsit shumë të njohura, të disponueshme kudo. Disponueshmëri e lehtë, kohëzgjatje maksimale.
- Treguesi LED i ulët i baterisë
- Ndarja e baterisë plotësisht e papërshkueshme nga uji
-Funksioni kundër përmbytjeve dhe kundër konsumit. Kohëmatësi i mbylljes është një pajisje kundër përmbytjeve që ndalon rrjedhën e ujit pas një minute e gjysmë përdorimi të vazhdueshëm. Siguri maksimale.
- Konsumimi i optimizuar i ujit nga kufizuesi në 6 l / min.
- Valvula solenoide me filtër të trefishtë çeliku inox kundër papastërtisë
- Ndaloni karinat e pajisur me filtra rrjetë prej çeliku inox 0.2 mm kundër papastërtisë

Të dhënat teknike:
- Bateri alkaline AA me madhësi 1.5 V
-Qark elektronik 4.5 V, i ndërtuar në përputhje me standardin CEI EN 55014-1 / -2 (EMC)
- Valvula solenoide 3 V
- Shkalla e mbrojtjes së pjesëve elektrike: IP65
- Gama e sensorëve të veprimit të rregullueshme nga 12 në 35 cm
- Ndaloni karin me valvola pa kthim
- Presioni i mbështetur i ujit: nga 0.4 në 10 bar
- Lidhjet e ujit: 1/2 G

Përmbajtja e paketës:
- Klasa rubinet elektronike metalike
- Çorape të shpejta lidhëse DMP të shpejta
- Gjelëra ndalues origjinalë DMP
- Komplet fiksimi
- Manual udhëzues
- Mbajtës i baterisë me një grup prej 3 bateri alkaline

Këto produkte kanë cilësi të larta:
Dizajn 100% italian
Teknologji 100% italiane
Dizajn 100% në shtëpi
Produkte 100% të testuara
Materiale 100% jo toksike
Produkte 100% të certifikuara CE dhe HACCP
100% e prodhuar në Itali


DMP Electronics është një kompani që kujdeset për mbrojtjen e burimeve ujore , për këtë qëllim të gjitha projektet e saj janë hartuar dhe zhvilluar me funksionin specifik të mbrojtjes së trashëgimisë ekologjike dhe mbrojtjes së shëndetit të planetit tonë. Prandaj ata menduan për një sistem të ri që mund të kontribuojë ndjeshëm në kursimin e konsumit të ujit, një burim i vërtetë i jetës dhe një e mirë gjithnjë e më pak e disponueshme në botë. DMP Electronics dëshiron të jetë në gjendje të ofrojë në treg zgjidhje të pafundme për kursimin e ujit, përmes produkteve të sigurta, efikase, të besueshme, të bëra me pasion, kompetencë dhe punë ekipore.
Prandaj DMP Electronics ofron zgjidhje për kursime konkrete, të menjëhershme dhe shumë të qëndrueshme të ujit: deri në 80% më pak se çezmat e zakonshme manuale me çelësa.
I gjithë zinxhiri i furnizimit të produkteve DMP Electronics, nga dizajni tek prototipet, nga ndërtimi në teste, është zhvilluar plotësisht brenda kompanisë në Itali dhe kjo është sinonim i besueshmërisë së lartë.
Kompania DMP Electronics lëshon për të gjitha produktet e saj Deklaratat e Konformitetit CE, HACCP, DM 174/04 dhe ACS (standardet e sektorit të ushqimit), certifikata që mund të kërkohen. Për më tepër, DMP Electronics ka zbatuar Sistemin e Cilësisë dhe ka qenë një kompani e çertifikuar UNI EN ISO 9001 që nga viti 1999.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në