Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
 • 0
 • 0

Bathrobe me ngjyra luksoze me kapuç në Terry Pambuk - Vuitton

Kod: VUITTON2
lek 11.211,39 lek 16.817,07 -33%

madein_italy

- +
Material
100% pambuk
Koha e dërgimit
10 ditë pune
Viadurini Textile

Bathrobe me kapuç në ngjyra të ndryshme në terri pambuku, dizajn luksoz prodhuar në Itali.

Cilësia dhe vlera e bathrobe me kapuç me një karakter të fortë dhe bashkëkohor përcaktohet nga një dizajn funksional dhe mbështjellës, i cili përshkruan një produkt të plotë dhe material, por në mënyrë magjepsëse të butë.
Falë përdorimit të sfungjerit të pambukut, elementi është ledhatues dhe thithës , duke lejuar larjen e lehtë dhe pa nevojën e hekurosjes së tij.

Pamja përfundimtare , me një stil thelbësor dhe bashkëkohor, është ideale për një bathrobe luksoze unike me vlerë të punuar me dorë të bërë në Itali.

Madhësitë e disponueshme:
 • S
 • M
 • L
 • XL
Ngjyrat e disponueshme:
 • E bardhe
 • fildish
 • rërë
 • rozë
 • drita blu
 • Blu blu
 • bronzi
 • koral
 • burgundy
 • gri e hapur
 • dërrasë gri
NB: ngjyrat bezhë, jeshile e çelët dhe jeshileja benzinë janë gjithashtu të disponueshme sipas kërkesës. Për më shumë informacion ose një vlerësim falas, na kontaktoni duke plotësuar formularin "Kërkoni informacion".

Përbërja:
 • Sfungjer pambuku 100% i pastër 530 gr / mq në ngjyrë të ngurtë, me një shkallë të shkëlqyeshme absorbimi dhe rezistence ndaj cikleve të larjes.

Produkte të shikuara së fundmi