Made in Italy

Baudelaire i montuar në mur me mur bio të etanolit dekorativ, i bërë në Itali

 • Made in Italy
 • Kod: BAUDELAIRE
lek 278.984,59
Koha e dërgimit 5/7 ditë pune nga porosia e vendosur
Baudelaire e montuar në mur me mur bio të etanolit dekorativ .
Thjeshtësi dhe origjinalitet. Baudelaire ofron një ndikim të lartë dekorativ me modelin e tij të sofistikuar.
Mesaures L135 H65 P24 cm
Pesha 30 kg
Kapaciteti i rezervuarit 2 Lt
Autonomia 7 h
Aksesorë të përfshirë :
- Karikues i diplomuar
- më e lehtë
- Aromaterapia
Në dispozicion në ngjyra të ndryshme.
Vatrat e zjarrit bio etanol të Viadurini Collezione Fuoco janë bërë në Itali nga profesionistë të aftë.
Kreativiteti dhe hulumtimi karakterizojnë punën e tyre. Zjarrit bio të etanolit janë një mënyrë elegante dhe praktike për të dekoruar shtëpinë tuaj pa ndotur.
Zjarrit Bio-vatrat e nënshkruar Viadurini Collezione Fuoco sigurojnë një instalim dhe përdorim të lehtë; duke mos prodhuar hirit ose mbetje të tjera, ato nuk kërkojnë mirëmbajtje dhe mund të pozicionohen kudo në çdo dhomë të shtëpisë tuaj sepse nuk kërkojnë as oxhak, as sistem energjie. Prodhuar sipas standardeve evropiane të referencës. Përdorimi i një karburanti të rinovueshëm nuk do të ndikojë në ekuilibrin ekologjik ".
Arsyet e mira për të blerë
 • produkti i projektimit
 • mirëmbajtje e lehtë
 • i qëndrueshëm
 • e bërë në Taly
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në