Made in Italy

Baza e kthyeshme me karrige e mbushur me merimangë Prodhuar në Itali - Lorenza

 • Made in Italy
 • Kod: LORENZA3
lek 40.156,37 lek 47.242,80 -15%
Masat L 48 x D 55 x H 93 cm Ndenjëse H 47 cm
Koha e dërgimit 30 ditë pune
Materiali i ulëses Pëlhurë Palma 100% Poliester – Kadife 100% poliester, Ujërrezues – Lëkurë
Materiali i strukturës çelik krom

Karrige e dhomës së ndenjes me cilësi të lartë me bazë merimangë të kthyeshme në çelik të kromuar dhe sedilje prej lëkure, pëlhure ose kadifeje; i punuar me dorë në Itali.

Gjithnjë e më shumë në shtëpitë e sotme, zona e ndenjes, kuzhina dhe dhoma e ngrënies bashkohen në një hapësirë të vetme dhe të madhe. Për këtë arsye, karriget e ngrënies nuk duhet të kenë më thjesht një karakter funksional, por gjithashtu duhet të kenë një vlerë estetike dhe të përputhen në mënyrë harmonike me pjesën tjetër të orendive.

Lorenza është prodhuar në Itali me një bazë merimangë rrotulluese në çelik kromi me mekanizëm kthimi dhe këmbë të rregullueshme , vend i mbushur i mbuluar me pëlhurë, kadife ose lëkurë.
I përshtatshëm për çdo dekor, ai integron me shije në ambientet e brendshme të shtëpive bashkëkohore dhe ofron një element të rafinuar kontrasti në hapësirat e stilit klasik.
Në dispozicion me mbulesa të ndryshme vendesh:
 • Pëlhurë prej kadifeje grafit V7;
 • pëlhurë kadifeje e zezë V8;
 • litar prej kadifeje litar V13;
 • Veshje prej kadifeje vizon V15;
 • Pëlhurë grafiti PA7 Palma;
 • Litar PA13 prej pëlhure Palma;
 • Mink PA15 pëlhurë Palma;
 • pëlhurë e gatuar me nxehtësi Palma PA57;
 • lëkurë premium P401 e bardhë;
 • litar premium prej lëkure P408;
 • grafit prej lëkure premium P424.
Të gjitha pëlhurat e përdorura janë të këndshme në prekje dhe i mbajnë ngjyrat të pandryshuara me kalimin e kohës.
Për pastrim mos përdorni alkool ose produkte gërryese dhe / ose gërryese. Ne rekomandojmë përdorimin vetëm të produkteve neutrale.

Duke qenë një artikull i bërë tërësisht në Itali nga mjeshtrit e aftë; ofron mundësi të bollshme për personalizim në lidhje me llojin e veshjes dhe strukturën. Një mostër e madhe e pëlhurave, lëkurave ose eko-lëkurave për të zgjedhur është në dispozicion. Për të marrë këshilla të personalizuara dhe / ose citate, na kontaktoni duke përdorur formularin specifik "Kërkoni informacion".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në