Belinda karrige e zezë imitim prej lëkure karrige

  • Kod: BELINDA
lek 15.648,65 lek 20.333,28 -23%
Masat l.38xp.43xh.87cm
Koha e dërgimit 10/15 ditë pune
Karrige kuzhine me dizajn modern Belinda në lëkurë të zezë
Karrige me bazë metalike e mbuluar plotësisht me lëkurë të zezë imituese.

Viadurini Living Collection i jep një elegancë moderne të gjitha hapësirave më joshëse, dhe gjithashtu shtëpisë tuaj, pa hequr dorë kurrë nga një atmosferë emocionuese dhe tejet skenografike. Një grup objektesh unike dhe autentike të disponueshme për dizajnerët e brendshëm për të krijuar projekte që janë gjithmonë ekskluzive, të ndryshme, kurrë të homologuara, shprehje e një kërkimi të vazhdueshëm për një dizajn të sofistikuar dekorativ.
Viadurini Living Collection ofron një gamë të gjerë të aksesorëve mobilimit, të dizajnuara për çdo dhomë në shtëpi: karrige moderne, tavolina ngrënieje projektuese, tavolina të zgjatshme, divane moderne dhe klasike, kolltuqe, pasqyra, tavolina kafeje dhe shumë më tepër. Mobiljet bëhen një shprehje e shpirtit që e shndërron hapësirën në një përvojë të vërtetë multisensore.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në