Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Biblioteka në dru akacie natyral dhe metal i dizajnit Bellatrix

Kod: BELLATRIX-LIB
lek 125.687,60 lek 175.922,76 -29%
- +
Masat
h180x150x40
Koha e dërgimit
3/4 javë
Viadurini Living
Biblioteka në dru akacie natyral dhe metal i dizajnit Bellatrix
librari   në dru të ngurtë akacie me përfundim natyral të zbardhur. Këmbët në metal të llakuar në moshë.
Dizajni i saj lëshon hijeshi dhe përsosje falë veçantë të këmbëve metalike të moshuar që përqafojnë mobiljet, duke sjellë butësi në dizajn.

Ngjyra natyrale
Materialet: druri, metali
Mirëmbajtja: Pastroni me një leckë të lagur.
Asamble: lehtë dy persona
Stackable: Jo
Pesha ju. : 68

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi