Made in Italy

Bidet i dorëzimit të bronzit dhe fluturave për dorëzimin e brendshëm në bidet 3 vrima - Miriano

 • Made in Italy
 • Kod: MIRIANO3
lek 51.132,22 lek 72.362,57 -29%
Material bronzi i rëndë
Masat bombol me vrimë nxjerrëse: diametër 5.1 doreza: diametër 6 x H 7 cm
Koha e dërgimit 4 javë pune

Mikser bidet me 3 vrima me dërgesë të brendshme në bronz të punuar me dorë dhe stil klasik prodhuar në Itali.

Kjo rubinet i rafinuar bidet me 3 vrima me kullim dhe shpërndarje të brendshme është bërë tërësisht me dorë nga mjeshtrit ekspertë të sektorit në bronz të rëndë , të hedhur në kallëpe që respektojnë sistemet artizanale të së kaluarës dhe të mbrojtur me një shtresë të trashë përfundimi të disponueshme me ngjyra të ndryshme. Veçori jepet nga doreza e veçantë e fluturave me qoshe të rrumbullakosura, e bërë nga qeramika më e mirë italiane.
Produkti është me krenari për një dizajn unik dhe ekskluziv të bërë në Itali , me materiale me cilësi premium dhe detaje të personalizuara.

Çezmat e këtij koleksioni janë të dizajnuara me forma të thjeshta dhe të pastra, jashtëzakonisht të përmirësuara nga përfundimet e zgjedhjes suaj. Shtë një artikull që përbën shprehjen maksimale të elegancës dhe përsosjes me një shije të lashtë të përjetshme, perfekt për mobilimin e zonave luksoze të banjës me cilësinë e besueshmërisë teknike të prodhimeve të prodhuara në Itali.

Në dispozicion në përfundime të shumta :
 • krom;
 • bronzi natyral;
 • bronzi;
 • nikel;
 • tunxh i lëmuar;
 • nikel i zi
Karakteristikat teknike:
 • Presioni minimal për funksionim të mirë: 0,5 bar.
 • Presion i rekomanduar për funksionim të mirë: 1.5 bar.
 • Kërkohet një leckë e butë për pastrimin e metaleve; mos përdorni lëndë gërryese, kaustike ose agresive.
 • Për sipërfaqet e kromit, përdorni një detergjent të butë ose sapun dhe ujë. Për të eleminuar shkallën e gëlqeres ne rekomandojmë produkte dhe bazën e acidit citrik. Pas pastrimit është e rëndësishme që të lahet dhe thahet sipërfaqja me kujdes.
Shënim: Janë të pajisura me selitë e diskut të qeramikës. Mjeshtëria e produkteve lejon një fleksibilitet ekstrem në krijimin e produkteve të bëra personalisht.
Furnizimi me çezmat dhe mobiljet e koordinuara të banjës të së njëjtës linjë është në dispozicion. Na kontaktoni për një vlerësim duke plotësuar formularin "Kërkoni informacion" .
Kullimi nuk është përfshirë.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • du lundi au veredi 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në