Made in Italy

Bidet Mixer Classic Style Brass Made in Italy - Ursula

 • Made in Italy
 • Kod: URSULA5
lek 70.914,25
Material tunxh
Masat L 4.6 x D 14 x H 15,2 cm
Koha e dërgimit 4 javë pune

Mikser i bideteve me tuba të vetme Ursula të bëra në Itali, dizajn klasik.

Ursula është një mikser i mrekullueshëm i bideteve me një vrimë me kullimin, i bërë prej bronzi.
Punuar me dorë në Itali me materiale me cilësi të shkëlqyeshme.

Në dispozicion në shumë përfundime :
 • krom;
 • bronzi natyral;
 • bronz;
 • nikel;
 • bronzi i lëmuar;
 • nikel i zi;
 • nikel mat;
 • nikel i lëmuar i lëmuar;
 • lëmuar;
 • ari;
 • ari rozë;
 • bronzi mat;
 • bakër mat.
NB: Pajisur me disqe qeramike dhe komplet fiksimi.

Theezmat e koleksionit Ursula mund të konsiderohen si skulptura të vërteta miniaturë. Secila pjesë përmban vëmendje për detaje dhe hulumtime të kujdesshme të formave harmonike dhe të rrumbullakosura. Elementë përfaqësues të hijeshisë dhe luksit real të bëra në Itali , të dizajnuara për të përmirësuar banjën tuaj.

Ne mund t'ju ofrojmë të gjitha mobiljet e koordinuara të banjës me të njëjtën linjë , vazo, bidet, lavaman / lavanderi, tastiera etj. Na kontaktoni për të krijuar ekskluzivitetin tuaj të bërë në banjë në Itali.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në