Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Bidet modern i tokës në qeramikë të bardhë ose Oliena me ngjyrë

Kod: OLIENABIDETTER
lek 69.472,05 lek 104.257,90 -33%

madein_italy

- +
Material
qeramike
Masat
L 50 x P 54x H 42 cm
Koha e dërgimit
3 javë për të bardha me shkëlqim / 4-5 javë për ngjyrat e tjera
Viadurini Bathroom
Rregulloni banjën tuaj me vazo tualeti Oliena , një element i karakterizuar nga forma të rrumbullakosura dhe të pastra . Realizedshtë realizuar në kinë qelqi, një lloj qeramike me xham të gatuar në 1200 ° . Përdorimi i këtij materiali është për shkak, në varësi të qëllimeve astetike, ndaj pronave të tij që e bëjnë atë të përshtatet veçanërisht për prodhimin e sanitarëve . Hyshtë higjenike dhe e lehtë për tu pastruar, rezistente ndaj gërvishtjeve, nxehtësisë, acidit dhe gungave dhe gjithashtu nuk zbehet me kalimin e kohës.

Shtë e mundur të zgjidhni midis hijes së ngjyrave të ndryshme për ta përshtatur atë me kontekstin në të cilin do të futet.
Ngjyrat e disponueshme :
  • e bardhë mat;
  • shkëlqim të bardhë;
  • e zezë mat;
  • e zezë me shkëlqim;
  • gray;
  • Kastor;
  • toupe;
  • gri perla.

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi