Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Bidet Moderne i Varur në Mure në Qeramikë të Bardhë, Projektim Minimal - Enzu

Kod: ENZUBSOSPESO
lek 41.663,30 lek 62.494,94 -33%
- +
Material
Qeramike
Ngjyrë
E bardhe
Koha e dërgimit
7-10 ditë pune
Gjatësia (cm)
55.5
Thellësia (cm)
36.5
Lartësia (cm)
33
Viadurini Bathroom

Bidet i varur në mur në qeramikë moderne të bardhë me vija të rrumbullakosura.

Zgjidhni të pajisni banjën tuaj me pajisje sanitare moderne dhe funksionale , si ky bidet i pezulluar me linja të rrumbullakosura dhe minimale në gjendje të krijoni një banjo bashkëkohore dhe elegante në të njëjtën kohë.
Dizajni i pezulluar ofron përparësi të shumta, jo vetëm për sa i përket dimensioneve të reduktuara , por edhe për një praktikë më të madhe të pastrimit ditor dhe gjithashtu kontribuon në dhënien e një pamjeje të rregullt dhe vizualisht më të madhe dhe më të lehtë .

Karakteristikat teknike:
  • Bërë plotësisht nga qeramika e bardhë
  • Kllapat e fiksimit të murit të përfshira
  • Përzierësi dhe kullimi nuk përfshihen

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi