Made in Italy
-15% ne shporten

Bidet qeramik i pezulluar me fasteners, Made in Italy, Oliena

 • Made in Italy
 • Kod: OLIENABIDETSOSP
lek 65.285,78 lek 97.978,51 -33%
Material qeramike
Masat L 52,5 x P 37 x H 42 cm
Koha e dërgimit 3 javë për të bardha me shkëlqim / 4-5 javë për ngjyrat e tjera
Customize banjo tuaj me s uspended bidet Oliena, një element karakterizohet nga forma të rrumbullakosura dhe të pastër. Realizedshtë realizuar në kinë qelqi, një lloj qeramike me xham të gatuar në 1200 ° . Përdorimi i këtij materiali është për shkak, në varësi të qëllimeve astetike, ndaj pronave të tij që e bëjnë atë të përshtatet veçanërisht për prodhimin e sanitarëve . Hyshtë higjenike dhe e lehtë për tu pastruar, rezistente ndaj gërvishtjeve, nxehtësisë, acidit dhe gungave dhe gjithashtu nuk zbehet me kalimin e kohës.

Përparësitë e zgjedhjes së sanitare të pezulluara janë të shumta: operacionet e përditshme të pastrimit lehtësohen dhe ato gjithashtu kontribuojnë për të dhënë një aspekt të ligthit dhe të zoti në zonë.
Shtë e mundur të zgjidhni midis hijes së ngjyrave të ndryshme për ta përshtatur atë me kontekstin në të cilin do të futet.
Ngjyrat e disponueshme :
 • e bardhë mat;
 • shkëlqim të bardhë;
 • e zezë mat;
 • e zezë me shkëlqim;
 • gray;
 • Kastor;
 • toupe;
 • gri perla.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në