Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Biocamino Mur Paride, dizajn modern dhe funksional

Kod: FP013
lek 42.643,29 lek 66.067,08 -35%
- +
Masat
L78xLA17xH54xcm
Ngjyrë
i pandryshkshëm
Koha e dërgimit
10/15 ditë pune
Viadurini Fire Design
Fireplace Bioethanol, mur, me mjet 1,5-litër dhe mjet për monitorimin e flakës së djegies.

kompjuter portativ
Madhësia dhe pesha nuk krijojnë vështirësi për ndonjë lëvizje.
Pa gaz
Këto vatra zjarri funksionojnë vetëm me bioethanol, energji alternative, dhe për këtë arsye nuk kërkojnë gaz dhe energji elektrike.
Jo Odori
Bioethanoli, duke djegur, nuk lëshon asnjë erë. E vetmja kohë kur ju mund të ndjeni një erë të lehtë kur flaka del jashtë.
Mirëmbajtje e ulët
Zjarrit bioethanol janë bërë me materiale hi-tech. Mekanizmi i funksionimit është shumë i thjeshtë, dhe mbetjet e djegies janë minimale dhe mund të hiqen lehtësisht me një leckë
ekonomik
Bioethanol është një karburant i lirë dhe miqësor ndaj mjedisit në nivelet më të larta. Mesatarisht, 5 litra nga kjo karburant mund të mbajë zjarr nga 8 në 20 orë.
Operim i lehtë
Thjesht jashtë enës, derdhni etanolin në djegës dhe lëreni të digjet me një çakmak të veçantë piezoelektrik.
Pa grip
Meqenëse ka tymosje, emetime të mbetjeve të dëmshme dhe mbetje, nuk ka nevojë të instaloni gripa.
Bëni një zgjedhje të zgjuar, zgjidhni seritë e zjarrit bioethanol të firmosur Viadurini Collection Fire.
Ekonomik, miqësor ndaj mjedisit dhe i dizajnuar bukur!

PSE Bleni:
  • kompjuter portativ
  • pa gaz
  • pa erë
  • mirëmbajtje e ulët
  • i qëndrueshëm
  • operacion i thjeshtë
  • pa oxhak
  • Transporti në të gjithë Italinë
"

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi