Viadurini Super Promotion 15% Zbritje dhe Dhurata Falas

  • 11/11/2021

Promocione Aktive

Në periudhën e vitit ku  zbritjet dhe dhuratat janë gjithmonë të mirëseardhura, Viadurini ka vendosur të ndajë me ju promocione speciale:


Tavolina dhe Karrige Promovuese

Në të gjithë kategorinë TABELA DHE KARRIGE që përfshin: Tavolina, Karrige, Karrige dhe Konzola ju do të keni një zbritje fantastike prej 15%.

Tavolina dhe karrige promovuese -15%Promocion Xhami Venecias
Super promo edhe në të gjithë koleksionin e ri Viadurini Vetro di Venezia, llambadarët Murano prej xhami me teknikat e lashta të transmetuara Venecia. Këto llamba veneciane përfaqësojnë krenarinë e mjeshtërisë Made in Italy.
Promovimi i Krishtlindjeve
Me një blerje prej 1200 € ose më shumë, do të merrni si dhuratë një paketë fantastike me 3 shpërndarës dhomash të punuara me dorë nga linja prestigjioze Viadurini Home FragranceAromat janë përzgjedhur nga njohësit për t'u përmirësuar 
aromas dhe ndjenjat tipike të këtij sezoni.
Aromë me shkopinj ne ofrojmë nuk janë të thjeshta diffusers parfum  apo fresheners ajrit për mjedise dhe aromat, por edhe elementet dekorative autentike. Projektuar dhe konceptuar për ambiente të tilla si restorante, hotele, Spa dhe shtëpi.

Promo 3 Parfume shtëpiake


Pako me 3 parfumeristë

 

Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në