Bofoni i brendshëm me 4 dyer dhe 3 sirtarë nga pisha e vjetër - Dafne

  • Eco Design
  • Kod: DAFNE
lek 268.234,15
: lek 268.234,15
Material Druri dhe metali i vjetër i pishës
Koha e dërgimit 10/15 ditë pune
Gjatësia (cm) 180
Thellësia (cm) 50
Lartësia (cm) 90

Bufe në dru pishe të vjetër me 3 sirtarë dhe 2 dyer

Bofoni i dhomës së ndenjes nga druri i pishës së vjetër me 3 sirtarë dhe 2 dyer me vrima që garantojnë kapacitet të madh. Artikulli përshtatet me çdo nevojë përdorimi duke ju lejuar të renditni dhe organizoni më mirë hapësirat dhe objektet në tërësi ose duke i vendosur ato sipër.
Pisha e Vjetër ka dru sapun dhe dru zjarri të papërcaktuar: druri i farës është i verdhë dhe mjaft i ngushtë, druri i zemrës është i kuqërremtë në të verdhë me një pamje të shndritshme për shkak të rrëshirës së pranishme. Ka një teksturë mesatare me kokërr të drejtë dhe qëndrueshmëri të mirë.
Ky produkt i përdorimit të përditshëm bëhet i domosdoshëm për të kompletuar arredimin e çdo dhome ndenjeje, duke e shndërruar atë në një dëshmi të matur të një eksperience plot emocione.

Dimensionet:
  • Lartësia: 90 cm
  • Gjatësia: 180 cm
  • Thellësia: 50 cm
Përfundimet e disponueshme:
  • Përfundim natyral me pishë të vjetër me këmbë metalike ngjyrë grafiti
  • Përfundim Brocantage me pishë të vjetër
Na kontaktoni për më shumë informacion ose për një ofertë duke përdorur formularin e duhur " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë