Made in Italy

Bofoni i dhomës së ndenjes me 3 dyer dhe sirtar druri me ose pa këmbë - Yolanda

 • Made in Italy
 • Kod: YOLANDA5
Lekë 31,351 Lekë 39,189 -20%
Material Trashësia e melaminës 16 mm
Koha e dërgimit 7-10 ditë pune

Bofe dhome ndenjeje me 3 dyer dhe 1 sirtar prej druri te lustruar me ose pa kembe prodhim Italie.

Bufeja në këmbë për dhomën e ndenjes ka një dizajn shumë modern dhe bashkëkohor , me linja minimale dhe të pastra që japin një atmosferë elegante dhe të rafinuar.

I disponueshëm në dy përfundime, ai është prej druri të qëndrueshëm dhe rezistent melamine me një dizajn pa dorezë dhe hapje shtytëse dhe tërheqëse dhe çdo këmbë metalike.
Dizajni përbëhet nga dy madhësi me dyer dhe sirtarë ku mund të ruani objektet dhe aksesorët që dëshironi të keni pranë, duke i mbajtur ato të rregullta dhe praktike.

Është një mobilie e aftë për të kombinuar dizajnin estetik me funksionalitetin në një stil të përjetshëm.
Ndërsa produkti arrin i çmontuar, konsultohuni me udhëzimet e montimit duke i shkarkuar ato nga seksioni përkatës "Dokumentet".

Përfundimet në dispozicion:
 • me llak të bardhë me shkëlqim
 • me llak antracit me shkëlqim
Opsionet e disponueshme:
 • pa këmbë - lartësia 35.2 cm
 • me këmbë metalike - lartësia 47.7 cm
Karakteristikat teknike:
 • Dimensionet e brendshme të ndarjes së derës anësore: përafërsisht. L 57,5 x D 36 x Lartë 57 cm secila
 • Dimensionet e brendshme të ndarjes së derës qendrore: përafërsisht. L 57,5 x D 36 x Lartë 38,5 cm
 • Dimensionet e sirtarit të brendshëm: përafërsisht. L 53 x D 34 x Lartë 10,5 cm
 • 2 rafte te brendshem prej druri
 • Ideale për dhoma të vogla
 • Me hapje Push & pull
 • Certifikimi FSC, i cili garanton një menaxhim pyjor të mbrojtur dhe miqësor me mjedisin, sipas standardeve të qëndrueshme sociale, ekonomike dhe ekologjike
 • Për të pastruar drurin, përdorni një leckë të butë, pa garzë (rekomandohet lëkura). Për sipërfaqet, përdorni një leckë pak të lagur
 • Dizajn italian
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • aicel
 • confindustria
 • sectigo
 • sonosicuro