Made in Italy

Bofoni i dhomës së ndenjes në dru të laminuar me 2 dyer Prodhuar në Itali - Odessa

 • Made in Italy
 • Kod: ODESSA3
lek 49.902,93 lek 62.378,66 -20%
Material Druri
Koha e dërgimit 7/10 ditë pune
Gjatësia (cm) 121
Thellësia (cm) 44
Lartësia (cm) 193

Bufe dhome ndenje prej druri te laminuar me 2 dyer dhe rafte te brendshem Prodhuar ne Itali.

Bofoni i dhomës së ndenjes tërësisht i prodhuar në Itali me dërrasë me lamine të veshur me melaminë me 2 dyer me mbyllje të butë me sistem mbylljeje të butë të pajisur me udhërrëfyes metalik dhe një bazë bazamenti që i jep më shumë qëndrueshmëri pjesës së mobiljeve. Një mobilje me linja moderne dhe magjepsëse e karakterizuar nga detaje unike që e bëjnë atë të sofistikuar dhe origjinale . Zgjedhja e ngjyrave të propozuara është krijuar për të interpretuar më së miri bashkimin mes elegancës dhe minimalizmit dhe për t'u frymëzuar nga një estetikë bashkëkohore e krijuar për të përmbushur dëshirat dhe nevojat e atyre që nuk duan të heqin dorë nga stili dhe cilësia në arredim.

Shiriti vertikal në reliev që karakterizon dizajnin thelbësor të bufesë është forca reale e produktit, duke arritur të pasurojë ambientin rrethues me personalitet dhe karakter dhe duke u treguar veçanërisht i dobishëm për një hapje më të lehtë të dyerve brenda të cilave ka rafte praktike . ideale për organizimin e enëve, enëve të kuzhinës apo çdo objekti të shtëpisë duke ruajtur kështu rendin brenda dhomës.

Përfundimet e disponueshme:
 • llak i bardhë me shkëlqim;
 • merkuri.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në