Made in Italy

Bofoni i dhomës së ndenjes në dru të laminuar me dyer dhe sirtarë Prodhuar në Itali - Clyde

  • Made in Italy
  • Kod: CLYDE3
lek 49.627,80 lek 58.385,65 -15%
Material Druri
Koha e dërgimit 7/10 ditë pune
Gjatësia (cm) 102
Thellësia (cm) 43
Lartësia (cm) 158

Bofoni i dhomës së ndenjes prej druri të laminuar me dyer, sirtarë dhe rafte Prodhuar në Itali.

Bofoni i dhomës së ndenjes prej druri aglomerat i mbuluar me melaminë të lehtë me finiturë arre me 2 dyer dhe 2 sirtarë me hapje me varëse kompletuar me doreza ABS në ngjyrë gri të vjetëruar. Brenda, dyert kanë një raft secila për një ndarje më të mirë të hapësirës. Mobilja është e pajisur edhe me 4 ndarje të hapura, njëra prej të cilave është teke dhe 3 tjetra e ndarë me 2 rafte. Një komplement i prodhuar tërësisht në Itali , i karakterizuar nga një dizajn origjinal dhe i matur për një organizim optimal të objekteve nga më të ndryshmet brenda shtëpisë falë edhe hapësirës së shkëlqyer të ruajtjes .

Një bufe ideale për të gjitha llojet e ambienteve shtëpiake, të cilat bëhen më të ashpra dhe të rafinuara falë përfundimeve të propozuara neo-vintage që kombinohen në mënyrë të përsosur me detajet moderne gri të dorezave për një rezultat origjinal dhe avangard . I përshtatshëm për të gjitha ambientet e banimit në një stil bashkëkohor, ai sjell me vete një prekje retro që karakterizon ambientin përreth, duke krijuar një harmoni stilesh me një ndikim të fortë vizual .

Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në