Made in Italy

Bofoni i dhomës së ndenjes në dru të laminuar me serigrafë Prodhuar në Itali - Brielle

 • Made in Italy
 • Kod: BRIELLE
lek 44.600,25 lek 52.470,89 -15%
Material Druri
Koha e dërgimit 7/10 ditë pune

Bofoni i dhomës së ndenjes prej druri të laminuar me printim në reliev Prodhuar në Itali.

Bofoni i dhomës së ndenjes prej druri të grumbulluar të mbuluar me melaminë me dyer dhe sirtarë pa doreza me hapje me varëse të zbukuruar me printim elegant tredimensional të ekranit dhe ndarje praktike të hapur e pajisur me 1 ose 2 rafte xhami. Një pjesë e mobiljeve që vjen nga një prodhim 100% Made in Italy e karakterizuar nga një dizajn i rafinuar dhe bashkëkohor i aftë për të pasuruar zonat më të ndryshme të shtëpisë me një prekje ekskluzive dhe të rafinuar .

Dekorimet origjinale që mbulojnë pjesët e përparme të bufesë përfaqësojnë forcën e vërtetë të produktit, duke e bërë atë unik në llojin e tij. E veçanta në nivel funksional është thellësia e saj më e madhe e cila ju lejon të futni një sasi më të madhe objektesh si pjata, enë kuzhine apo çdo artikull tjetër brenda shtëpisë, duke ofruar kështu një organizim optimal të hapësirave . Madhësia e tij e madhe dhe struktura e fortë i japin bufesë stabilitet, duke theksuar më tej cilësinë e saj të lartë .

Përfundimet e disponueshme :
 • e bardhë me shkëlqim;
 • gri me llak me shkëlqim;
 • Lisi samoan.
Madhësitë e disponueshme :
 • L 241 x D 43 x H 84 cm - 2 dyer dhe 4 sirtarë;
 • L 181 x D 43 x H 84 cm - 2 dyer dhe 2 sirtarë.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në