Made in Italy

Bofoni i dhomës së ndenjes në dru të laminuar me serigrafë Prodhuar në Itali - Brielle

 • Made in Italy
 • Kod: BRIELLE3
lek 37.803,80 lek 44.475,06 -15%
Material Druri
Koha e dërgimit 7/10 ditë pune
Gjatësia (cm) 121
Thellësia (cm) 43
Lartësia (cm) 111

Bofoni i dhomës së ndenjes prej druri të laminuar me dyer të stampuara Prodhuar në Itali.

Bofoni i dhomës së ndenjes prej druri të grumbulluar i mbuluar me melamine me 2 dyer pa doreza me hapje me varëse dhe i dekoruar me printim elegant tredimensional në ekran brenda të cilit ka 4 rafte praktike në të njëjtën ngjyrë me strukturën. Një pjesë e mobiljeve që vjen nga një prodhim 100% Made in Italy e karakterizuar nga një dizajn i rafinuar dhe bashkëkohor i aftë për të pasuruar zonat më të ndryshme të shtëpisë me një prekje ekskluzive dhe të rafinuar .

Dekorimet origjinale që mbulojnë pjesën e përparme të dyerve përfaqësojnë forcën e vërtetë të produktit, duke e bërë atë unik në llojin e tij. E veçanta në nivel funksional është thellësia e saj më e madhe e cila ju lejon të futni një sasi më të madhe objektesh si pjata, enë kuzhine apo çdo artikull tjetër brenda shtëpisë, duke ofruar kështu një organizim optimal të hapësirave . Madhësia e tij e madhe dhe struktura e fortë i japin bufesë stabilitet, duke theksuar më tej cilësinë e saj të lartë .

Përfundimet e disponueshme :
 • e bardhë me shkëlqim;
 • gri me llak me shkëlqim;
 • Lisi samoan.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në