Made in Italy

Bofoni i Sallonit ne Melamine me 3 Dyer ne Mdf Made in Italy - Moena

 • Made in Italy
 • Kod: MOENA1
lek 174.954,23 lek 205.828,51 -15%
Material Melamine, mdf dhe xhami
Koha e dërgimit 10/15 ditë pune
Gjatësia (cm) 180
Thellësia (cm) 50
Lartësia (cm) 80

Bufe dhome ndenjeje me 3 dyer ne melamine me futje xhami Made in Italy.

Bufe moderne tërësisht e prodhuar në Itali me strukturë melamine , 3 dyer mdf me një raft praktik secila brenda, të pasuruar nga një futje gjashtëkëndore në efekt pasqyre ose xhami me efekt mermeri dhe bazament ose këmbë në metal të lyer me ngjyrë të zezë . Ideale për organizimin e objekteve të ndryshme brenda ambientit të shtëpisë, ky bufe është projektuar për përdorime të ndryshme dhe zona të ndryshme të shtëpisë dhe në fakt është veçanërisht i thjeshtë , minimal dhe i gjithanshëm . Për të pasuruar estetikën duke e bërë atë unike është tekstura e re e huallit që mbulon plotësisht dy dyert duke i dhënë bufesë një prekje ekskluzive dhe të rafinuar dhe një personalitet të fortë origjinal.

Falë kombinimeve të mrekullueshme të ngjyrave të propozuara dhe tre varianteve të ofruara për bazën, ofron gjithashtu një mundësi të gjerë personalizimi, duke ju lejuar të luani me imagjinatën tuaj dhe të krijoni zgjidhjen perfekte të arredimit që mund të kombinojë funksionalitetin , dizajnin dhe elegancën .

Përfundimet në dispozicion :
 • strukturë e bardhë dhe dyer me futje mermeri ari;
 • Strukturë antraciti me dyer ngjyrë kafe dhe futje pasqyre të tymosur;
 • Struktura antracit dhe dyer me futje mermeri të zi.
Opsionet e disponueshme:
 • Baza 5 këmbë;
 • Baza 2 këmbë;
 • bazë sajë.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në