Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Bonaldo Kadou pikturoi tryezën anësore të çelikut 39 cm, e bërë në Itali

Kod: KADOU HIGH
lek 31.995,02

madein_italy

- +
Material
çelik
Masat
H 55 x Ø 39 cm
Koha e dërgimit
30 ditë pune
Bonaldo
Tabela e kafesë Dizajn çeliku i pikturuar H52xD39 cm bërë në Itali Kadou
Kafe Kadou është një tavolinë kafeje elegante që kujton format e një përbërje tradicionale të luleve japoneze dhe tregon takimin midis kulturës dhe traditës orientale dhe prodhimtarisë së njohurisë Made in Italy: emri i saj do të thotë "arti i luleve".
Maja është në metal të pikturuar; këmbët vendosen asimetrike në lidhje me bazën dhe pjesën e sipërme dhe mund të bëhen në shumë ngjyra.
Kadou Coffe është në dispozicion në tre versione, e cila ndryshon lartësinë e tryezës dhe diametrin e majave.

Kadou Coffe lartë ju mund ta keni atë në përfundime me ngjyra të ndryshme:
- dysheme: e bardhë,
antracitet gri,
përhimë.
- baza: e bardha,
antracitet gri,
dove,
E kuqe koral,
portokalli,
gjelbër,
fildish,
rozë pluhur,
Brown.

Matjet: H 55 x Ø 39 cm

Meqenëse këto artikuj janë punuar me dorë në Itali, është e mundur të kërkohen projekte të personalizuara në aspektin e madhësive, përfundimeve dhe formave. Për informacion dhe vlerësime, shkruani tek klienti@viadurini.it.
Një ekip i stilistëve të ekspertëve është në dispozicion për t'i dhënë jetë projektit tuaj ekskluziv.

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi