Made in Italy

Bonaldo Kadou pikturoi tryezën anësore të çelikut Ø 50 cm, e bërë në Itali

  • Made in Italy
  • Kod: KADOU MIDDLE
lek 35.165,85
Material çeliku
Masat H 48 x Ø 50 cm
Koha e dërgimit 45/50 ditë pune
Tabela e kafesë Dizajn çeliku i pikturuar H48xD50 cm bërë në Itali Kadou
Kafe Kadou është një tavolinë kafeje elegante që kujton format e një përbërje tradicionale të luleve japoneze dhe tregon takimin midis kulturës dhe traditës orientale dhe prodhimtarisë së njohurisë Made in Italy: emri i saj do të thotë "arti i luleve".
Maja është në metal të pikturuar; këmbët vendosen asimetrike në lidhje me bazën dhe pjesën e sipërme dhe mund të bëhen në shumë ngjyra.
Kadou Coffe është në dispozicion në tre versione, e cila ndryshon lartësinë e tryezës dhe diametrin e majave.

Kadou Coffe në mes ju mund ta keni atë në përfundime me ngjyra të ndryshme:
- dysheme: e bardhë,
antracitet gri,
përhimë.
- baza: e bardha,
antracitet gri,
dove,
E kuqe koral,
portokalli,
gjelbër,
fildish,
rozë pluhur,
Brown.

Matjet: H 48 x Ø 50 cm

Meqenëse këto artikuj janë punuar me dorë në Itali, është e mundur të kërkohen projekte të personalizuara në aspektin e madhësive, përfundimeve dhe formave. Për informacion dhe vlerësime, shkruani tek klienti@viadurini.it.
Një ekip i stilistëve të ekspertëve është në dispozicion për t'i dhënë jetë projektit tuaj ekskluziv.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në