Made in Italy

Bonaldo Kadou pikturoi tryezën anësore të çelikut Ø 70 cm, të bërë në Itali

 • Made in Italy
 • Kod: KADOU LOW
lek 41.993,43
Material çeliku
Masat H 38 x Ø 70 cm
Koha e dërgimit 45/50 ditë pune

Tavolinë kafeje e lyer me dizajn çeliku Kadou H38xD70 cm e prodhuar në Itali

Kadou Coffee është një tavolinë elegante kafeje që kujton format e një aranzhimi tradicional japonez me lule dhe tregon për takimin midis kulturës dhe traditës orientale dhe njohurive të prodhimit Made in Italy: emri i saj do të thotë pikërisht "arti i luleve".
Pjesa e sipërme është në metal të lyer; këmbët janë të vendosura asimetrike në lidhje me bazën dhe pjesën e sipërme dhe mund të bëhen në shumë ngjyra.
Kadou Coffe ofrohet në tre versione, në të cilat lartësia e tavolinës dhe diametri i majave ndryshojnë.

Përfundimi i sipërm (dhe baza mbështetëse) :
 • të bardhë,
 • gri antracit,
 • pëllumb.
Përfundimi i degëve :
 • të bardhë,
 • gri antracit,
 • pëllumb,
 • E kuqe koral,
 • portokalli,
 • jeshile,
 • fildish,
 • skuqem rozë,
 • Kafe.
NB: dy komponentët e rrumbullakët (sipër dhe baza mbështetëse) janë gjithmonë në të njëjtën ngjyrë. Me "bazë" nënkuptojmë degët.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në