Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Booldo Loto W Too stool me këmbë në dru të ngurtë të bërë në Itali

Kod: LOTOWTOO
lek 62.863,83

madein_italy

- +
Material
druri, çeliku dhe plastika
Koha e dërgimit
30 dite
Bonaldo
Booldo Loto W Too stool me këmbë në dru të ngurtë të bërë në Itali
Dritë dhe delikate në linja, Loto W Too është një karrige me vend plastik, kornizë çeliku dhe këmbë në dru të ngurtë të hirit.

Në dispozicion në dy madhësi:
- H 98 x W 43 x D 49 cm,
- H 108 x W 43 x D 49 cm.
I përshtatshëm për përdorim shtëpiak ose kontratë.

NB: Duke qenë artikuj të bërë me dorë në Itali, është e mundur të kërkohen projekte të personalizuara në aspektin e madhësive, përfundimeve dhe formave. Për informacion dhe vlerësime, shkruani tek klienti@viadurini.it.
Një ekip i stilistëve të ekspertëve është në dispozicion për t'i dhënë jetë projektit tuaj ekskluziv.

Produkte të shikuara së fundmi