Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Raft librarie metalike me dizajn shumëngjyrësh Bonaldo May H171xL91cm bërë në Itali

Kod: MAY
lek 83.284,56

madein_italy

- +
Material
metal
Masat
H171xL91xP33 cm
Koha e dërgimit
30 dite
Bonaldo
Raft librash metalik në modelin me ngjyra H171xL91cm bërë në Itali maj
Një koncept i ri, një dizajn i vendosur për modularitet inovativ.
Një sistem i sipërfaqeve mbështetëse me një personalitet të fortë: jo vetëm një raft librash, por një objekt që i jep vetes interpretime personale të përdorimit.
Maji mund të përdoret i kombinuar me Prill dhe Qershor ose përdoret individualisht, ai përshtatet në mënyrë të përkryer në çdo dhomë në shtëpi.

Mbështetni sipërfaqet me një personalitet të fortë që dallojnë për modularitetin e tyre dhe i japin hua vetes një interpretim personal të përdorimit.
Struktura është në metal të lyer me errësirë dhe mund ta kemi në ngjyrat:
- e zezë,
- Bardhë,
- antraciti gri,
- e kuqe,
- tortora,
- kafe,
- rozë pluhur,
- jeshile,
- blu,
- shafran i verdhë,
- nenexhik jeshil,
- gara jeshile,
- kafe kafe,
- Bordo,
- blu Arktik,
- tulla.

matjet:
- H 171 x W 91 x D 33 cm.
Ngarkesa maksimale për dysheme 5 Kg


Meqenëse këto artikuj janë punuar me dorë në Itali, është e mundur të kërkohen projekte të personalizuara në aspektin e madhësive, përfundimeve dhe formave. Për informacion dhe vlerësime, shkruani tek klienti@viadurini.it.
Një ekip i stilistëve të ekspertëve është në dispozicion për t'i dhënë jetë projektit tuaj ekskluziv.

Produkte të shikuara së fundmi