Made in Italy

Bonaldo Notes raftet prej druri të modelit modern H173xL155cm të bëra në Itali

  • Made in Italy
  • Kod: NOTEGRIGIO
lek 339.346,18
Material dru
Masat H173xL155xP42 cm
Koha e dërgimit 30 dite
Rrobat prej druri me dizajn modern H173xL155 cm të bëra në Itali Shënime
Një interpretim origjinal i raftit të librave, një pentagram ku shënimet janë librat që ofrojnë imazhin e një melodie personale.
Biblioteka e Shënimit karakterizohet vizualisht nga rëndësia e elementeve vertikale, të rregulluar në mënyrë të zhdrejtë.

Raft librash origjinal me një dizajn harmonik të karakterizuar nga aeroplanët horizontale në dru veneered, lisi gri anthraciti i mbështjellë nga akse vertikale në kuarc mat me dru të lyer me gri (B) dhe me antracitet gri të llakuar (C).

matjet:
- H 173 x W 155 x D 42 cm.
Kapaciteti maksimal për katin 10 Kg


Meqenëse këto artikuj janë punuar me dorë në Itali, është e mundur të kërkohen projekte të personalizuara në aspektin e madhësive, përfundimeve dhe formave. Për informacion dhe vlerësime, shkruani tek klienti@viadurini.it.
Një ekip i stilistëve të ekspertëve është në dispozicion për t'i dhënë jetë projektit tuaj ekskluziv.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në