Bone China Coffee Coffee Service me Tepsi 12 Copë - Balet

 • Kod: BALLETTAZ
lek 14.123,25
Material porcelani kockor
Koha e dërgimit 7-10 ditë pune

Set filxhan kafeje dhe pjatë në porcelani kocke me ngjyrë dhe të dekoruar, 12 copë.

Me këtë linjë filxhanësh kafeje nuk ka asnjë dyshim: mise en place juaj dhe të gjithë aksesorët që e përbëjnë me siguri nuk do të kalojnë pa u vënë re, por do të jenë yjet e vërtetë si në një shfaqje të vërtetë.
Ky koleksion fokusohet në përzierjen e modeleve të ndryshme që bashkohen dhe krijojnë lojëra interesante të kontrasteve midis luleve, vijave dhe linjave . Jo vetëm që të ftuarit tuaj nuk do të mungojnë të vlerësojnë rafinimin e këtyre aksesorëve, por edhe ju mund t'i bëni ato edhe më origjinale duke kombinuar të dekompozuarit e ndryshëm, duke krijuar kombinime gjithmonë të reja dhe origjinale që nuk e lodhin syrin.

Karakteristikat teknike:

 • Në Kinën e kockave
 • Me disk
 • Kapaciteti: 90 ml
 • Madhësitë e filxhanit: Ø 6.5 x h. 5 cm
 • Madhësia e tenxheres: Ø 12,5 x h. 1.5 cm
 • I sigurt në larës enësh
 • Mund të përdoret në mikrovalë
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në