Made in Italy

Bordea e dhomës së ndenjes në dru të bardhë dhe panje ose rrasa me 3 dyer - Tiscali

 • Made in Italy
 • Kod: TISCALI
lek 36.380,62 lek 54.620,77 -33%
Material Trashësia e melaminës 16 mm
Koha e dërgimit 7-10 ditë pune
Gjatësia (cm) 80
Thellësia (cm) 40
Lartësia (cm) 126

Dollap me 3 dyer ne dru te bardhe dhe panje ose rrasa prodhim Italie.

Bufeja për dhomën e ndenjes karakterizohet nga dizajni bashkëkohor i lëmuar dhe me shkëlqim , me linja minimale, pa doreza që tërheq me delikatesë vëmendjen falë kontrastit linear të drurit të melaminës i disponueshëm në dy përfundime.
Në fakt, të bëra nga druri i qëndrueshëm melamine i fortë dhe rezistent, dyert e përparme me llak të bardhë me shkëlqim krijojnë një efekt elegant dhe elegant të kombinuar me dy përfundimet e profilit të melaminës që ndan 3 dyert, për të krijuar një lojë interesante dhe origjinale ngjyrash.

Është një mobilie që ju lejon të ruani rendin dhe të kurseni hapësirë, e lehtë për t'u pastruar dhe me një stil të përjetshëm.
Ndërsa produkti arrin i çmontuar, konsultohuni me udhëzimet e montimit duke i shkarkuar ato nga seksioni përkatës "Dokumentet".

Përfundimet në dispozicion:
 • Llak i bardhë me shkëlqim dhe melamine panje pereira
 • Melamine me llak dhe rrasa të bardhë me shkëlqim
Karakteristikat teknike:
 • 3 dyer dhe 6 ndarje të brendshme
 • Dizajn pa dorezë
 • Hapja me shtytje dhe tërheqje
 • Kapaciteti maksimal i ngarkesës: 25 kg
 • Certifikimi FSC, i cili garanton një menaxhim pyjor të mbrojtur dhe miqësor me mjedisin, sipas standardeve të qëndrueshme sociale, ekonomike dhe ekologjike
 • Pastrojeni me një leckë pak të lagur
 • Dizajn italian
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • du lundi au veredi 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në