Bordea e dhomës së ndenjes në formë me 2 dyer në pishë të vjetër - Denise

  • Eco Design
  • Kod: DENISE
lek 402.830,37
: lek 402.830,37
Material Druri i vjetër i pishës
Koha e dërgimit 10/15 ditë pune
Gjatësia (cm) 195
Thellësia (cm) 55
Lartësia (cm) 86

Bufe në formë druri pishe e vjetër me 2 dyer

Bufe dhome ndenjeje ne forme prej druri pishe e vjeter me 2 dyer qe garantojne kapacitet te madh. Artikulli i përshtatet çdo nevoje përdorimi duke ju lejuar të porosisni dhe organizoni më mirë hapësirat dhe objektet në tërësi ose duke i vendosur sipër.
Pisha e Vjetër nuk e ka të definuar mirë dru sapun dhe dru zjarri: druri i farës është i verdhë dhe mjaft i ngushtë, druri i zemrës është i kuqërremtë në të verdhë me një pamje të shndritshme për shkak të rrëshirës së pranishme. Ka një teksturë mesatare me kokërr të drejtë dhe qëndrueshmëri të mirë.
Ky produkt i përdorimit të përditshëm bëhet i domosdoshëm për të kompletuar arredimin e çdo dhome ndenjeje, duke e shndërruar atë në një dëshmi të matur të një eksperience plot emocione.

Dimensionet:
  • Lartësia: 86 cm
  • Gjatësia: 195 cm
  • Thellësia: 55 cm
Na kontaktoni për më shumë informacion ose për një ofertë duke përdorur formularin e duhur " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë