Made in Italy

Bordea me 3 dyer në dru të bardhë me shkëlqim ose antracit - Emanuelito

 • Made in Italy
 • Kod: EMANUELITO2
lek 42.456,25 lek 49.948,52 -15%
Material Trashësia e melaminës 16 mm
Koha e dërgimit 7-10 ditë pune
Gjatësia (cm) 150
Thellësia (cm) 40
Lartësia (cm) 81

Kompleks me 3 dyer me dru me shkëlqim të bardhë ose rrasa, i prodhuar në dizajn Itali.

Bufeja për dhomën e ndenjes karakterizohet nga dizajni i saj i thjeshtë dhe me shkëlqim me linja minimale që tërheqin vëmendjen me elegancë dhe bashkëkohësi.
Mund të vendoset në hyrje, në dhomën e ndenjes si dhe në dhomën e gjumit: stili i tij bashkëkohor dhe i përjetshëm përshtatet lehtësisht.

Të bëra nga druri i qëndrueshëm melamine i qëndrueshëm dhe i qëndrueshëm, dyert e përparme me shkëlqim të bardhë ose me llak krijojnë një efekt elegant dhe elegant.

Është një mobilie që ju lejon të ruani rendin dhe të kurseni hapësirë, e lehtë për t'u pastruar dhe me një stil të përjetshëm.
Ndërsa produkti arrin i çmontuar, konsultohuni me udhëzimet e montimit duke i shkarkuar ato nga seksioni përkatës "Dokumentet".

Përfundimet në dispozicion:
 • Llak i bardhë me shkëlqim dhe melamine panje pereira
 • Melamine me llak dhe rrasa të bardhë me shkëlqim
Karakteristikat teknike:
 • 3 Dyer
 • Llakuar
 • Ideale për hapësira të vogla
 • Certifikimi FSC, i cili garanton një menaxhim pyjor të mbrojtur dhe miqësor me mjedisin, sipas standardeve të qëndrueshme sociale, ekonomike dhe ekologjike
 • Pastrojeni me një leckë pak të lagur
 • Dizajn italian
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në